JOQ Albania
Home

Këto janë detajet që tregojnë se Loredana dhe Mozzik mund të jenë ndarë
Shkruar nga: A Naçi | Publikuar më: 01/09/2019 11:57

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Loredana dhe Mozzik janë një ndër çiftet më të komentuara të showbiz-it. Së fundi është duke u përfolur se çiftoi po kalon një krizë.

Reperja ka festuar ditëlindjen e saj dhe Mozzik nuk është parë asgjëkund në festën e saj.

Miqtë e saj i kishte përgatitur një surprizë. Edhe në tortën e ditëlindjes ishte vetëm një foto e Loredanës me vajzën e saj Hana.

Kurse Mozzik mirë që nuk ka qenë i pranishëm në festë, por as nuk e ka uruar Loredanën.

Ai ka publikuar një foto ku shfaqet vetëm në automjet. Ende nuk dihet nëse çifti ka dhënë fund lidhjes së tyre, apo nëse është vetëm një hatër mbetje që do të kalojë.

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/