JOQ Albania
Home

Roza Lati thumbon keq Luana Vjollcën
Shkruar nga: A Naçi | Publikuar më: 01/09/2019 10:27

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Roza Lati është një prej vajzave më të komentuara të showbiz-it shqiptar. Shpeshherë, ajo vihet në qendër të vëmendjes për shkak të fotove provokuese që publikon në rrjetet sociale, apo dhe për deklaratat e saj.

Prezantuesja e ka treguar shumë herë se është një vajzë pa komplekse dhe se flet hapur për çdo gjë. Së fundmi, ajo ka treguar se një person që kishte qenë në burg se kishte hequr qafe një person çmendej pas saj. Po ashtu ajo ka treguar se ai dërgonte, asaj lule dhe se herën e fundit i kishte dërguar një pemë bonsai.

Ajo ka treguar më tej:

Kishte rënë në qeli. Kishte probleme serioze. Më dërgonte çdo fundjavë lule, por nuk i postoja në Instagram pasi nuk doja të paralelizohesha me një tjetër vajzë showbizi që poston lule. Por që ishte i çmendur pas meje. Herën e fundit më dërgoi një pemë bonsai."

Kujtojmë këtu se Luana Vjollca disa kohë parë publikonte lulet që i dërgonte një person i fiksuar pas saj.

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/