JOQ Albania
Home

E tërhoqi zvarrë si të ishte leckë, gruaja bën për ‘ujë të ftohtë’ burrin në mes të fastfood-it
Shkruar nga: E Prifti | Publikuar më: 30/08/2019 14:57

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një grua ka dhënë shfaqje në një nga restorantet McDonald’s.

Videoja, e cila tregon se si një klient i fastfood-it heq të zitë e ullirit nga ajo që mendohet të jetë partnerja e tij, është bërë tashmë virale.

Në nerva e sipër, ajo e kap burrin si të ishte ndonjë leckë dhe tërheq zvarrë në dysheme, më pas i jep dhe disa të shtyra me forcë. Ky i fundit duket si i zënë në befasi dhe nuk i mbetet kohë as për të reaguar.

Geoff Schwartz shkruante bashkë me videon në Twitter:

Bazë e gjerë… grusht i fuqishëm dhe i gatshëm për të të dhënë fund. Pres që t’i vinë oferta të mira nga ekipe të ndryshme këtë javë.”

Pamjet besohet të jenë filmuar në një McDonald’s në Mbretërinë e Bashkuar.

Burimi:LAD BIBLE|Përktheu dhe përshtati:JOQ Albania

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/