JOQ Albania
Home

U bë 24 vjeç disa ditë më parë, çmimi i fustanit që veshi Dua Lipa në festë është marramendës
Shkruar nga: A Naçi | Publikuar më: 24/08/2019 14:49

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Dua Lipa është një ndër këngëtaret më të njohura në gjithë botën dhe më të suksesshme. Pak ditë më parë këngëtarja nga Kosova festoi ditëlindjen e saj.

Ajo u bë 24 vjeç, por edhe pse shumë e re në moshë ajo ka arritur suksese të shumta dhe ka triumfuar shumë herë edhe duke fituar çmime të rëndësishme.

Dua organizoi një festë madhështore, ku sigurisht të pranishëm ishin të afërmit e saj dhe i dashuri, Anwar Hadid.

Atë mbrëmje Dua mbante veshur një fustan të shkurtër të zi, i cili te pjesa e gjoksit kishte të stampuar një palë buzë. Sigurisht që fustani tregonte mjaft mirë linjat e këngëtares, por Dua është vënë në qendër të vëmendjes për shkak se fustani i markës “YSL”, kushton plot 3990 euro.

Kujtojmë këtu se me markën “YS” Dua Lipa ka nënshkruar edhe një kontratë bashkëpunimi.

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/