JOQ Albania
Home

Konfirmuan lidhjen e tyre një muaj më parë, ç’po ndodh mes Jonida Maliqit dhe Romeo Veshajt
Shkruar nga: V Gashi | Publikuar më: 21/08/2019 10:53

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Në mediat rozë ka qarkulluar prej prej kohësh një lidhje dashurie mes këngëtares dhe aktorit Romeo Veshaj.

Të dy janë parë shpesh nën shoqërinë e njëri-tjetrit, ndërkohë një muaj më parë lidhja e tyre u bë publike në emisionin "Treshat", ku Romeo puthi në buzë Jonidën.

Por një muaj pas konfirmimit të lidhjes së tyre, duket se jo çdo gjë po shkon vaj për çiftin.

Ata nuk po i kalojnë bashkë pushimet, ndërkohë në Instagram kanë dërguar mesazhe të koduara për njëri-tjetrin, pavarësisht se vijojnë të ndiqen në këtë rrjet social dhe Romeo pëlqen postimet e këngëtares.

Sipas "dosja.al", mësohet se arsyeja e krizës mes tyre është xhelozia, por nuk dihet se cili person ka hyrë në mes të çiftit.

Ende nuk është e qartë se çfarë po ndodh mes tyre, ndërkohë ditët në vijim do të tregojnë si qëndron e vërteta.

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI JOQ ALBANIAhttps://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/