JOQ Albania
Home

Festonte 21-vjetorin, e reja mbetet ‘pa mend’ nga surpriza që i bën e ëma
Shkruar nga: E Prifti | Publikuar më: 14/08/2019 21:10

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Mariah, e cila merr pjesë në një ‘show’ në televizionin TLC, festonte 21-vjetorin dhe dhurata e nënës së saj e ka lënë pa fjalë.

Nëna e saj, Sandra, 45-vjeçare, tregoi sesa prind modern që është duke i organizuar të bijës një festë ku merrnin pjesë 6 meshkuj striptistë.

Kështu, Sandra dhe Mariah shkojnë bashkë në Vegas ku 21-vjeçaren e priste një ‘shfaqje’ e sikletshme me kërcim prehri.

Duke folur për dhuratat e saj, Sandra shton:

Në fillim e surprizova me një injeksion mbushësi për buzët dhe tani do të shkojmë të dyja tek Black Magic Live shoë, vend në të cilin ka meshkuj striptistë.”

Mariah, nga ana tjetër, u shpreh para kamerave se këto gjëra nuk i pëlqejnë shumë dhe se i kishte kërkuar të ëmës të mos shkonin.

Gjithsesi, 45-vjeçarja qëndroi e vendosur deri në fund.

Burimi:Mail Online|Përktheu dhe përshtati:JOQ Albania