JOQ Albania
Home

U fsheh në makinë, studentja zbulon se shoqja po i joshte të dashurin
Shkruar nga: E Prifti | Publikuar më: 14/08/2019 20:03

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një 18-vjeçare është fshehur në makinën e partnerit të saj për të kapur ‘mat’ shoqen që po e ‘gjuante’.

Samantha, në bashkëpunim me të dashurin e saj, u fut në pjesën e bagazhit të makinës ndërsa priste që ta kapte në flagrancë miken e saj.

Vajza në fjalë kishte nisur t’i dërgonte mesazhe flirtuese të dashurit të saj Jacob kështu që ata të dy bashkë vendosën që ta nxirrnin zbuluar.

Samantha tregon:

Doja të shihja sesa larg do të shkonte dhe se çfarë ishte e aftë të bënte me të dashurin tim pas dyerve të mbyllura…Ajo u fut në makinë..dhe thërriti më të madhe ‘Jacob’. Mu duk sikur ishte e dehur, por zbulova më vonë se ishte esëll dhe u shokova. E dëgjova ndërsa i thoshte, ‘ nuk e ke idenë sesa shumë kam dashur që të të q***."

Në momentin kur ata e ndaluan makinën dhe Samantha doli nga bagazhi, ‘shoqja e saj’ kishte hequr pantallonat dhe po priste për Jacob-in.

Në fund ata e lanë jashtë makinës vajzën ndërkohë që 18-vjeçarja ishte tashmë me një shoqe më pak.

Burimi:UNILAD|Përktheu dhe përshtati:JOQ Albania