JOQ Albania
Home

Pas heshtjes së gjatë, Liam flet më në fund për ndarjen nga Miley
Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 14/08/2019 8:58

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Zëdhënësi i Miley Cyrus ishte i pari që dha lajmin për ndarjen e këngëtares dhe aktores nga Liam Hemsworth.

Risultati immagini per miley cyrus liam hemsworth

Të shumta ishin thashethemet që populluan rrjetin për ndarjen e tyre. Madje, u tha edhe se kishte qenë Miley ajo që kishte kërkuar divorcin. Pas nuk ngelën as thashethemet në lidhje me një modele, e cila dyshohet se mund të jetë bërë shkak i ndarjes së çiftit.

Risultati immagini per miley cyrus liam hemsworth

Mirëpo, këtë herë ka qenë aktori ai që theu heshtjen.

Risultati immagini per miley cyrus liam hemsworth

Hemsworth postoi një foto perëndimi dielli, shoqëruar me shkrimin:

Përshëndetje të gjithë! Një shkrim i shkurtër për të thënë se unë dhe Miley jemi ndarë. I uroj të ketë shëndet dhe lumturi. Kjo është një çështje private dhe nuk kam bërë apo do të bëj ndonjë koment për ndonjë gazetar apo media. Të gjitha frazat që më janë atribuuar janë të pavërteta. Paqe e dashuri”.

Risultati immagini per miley cyrus liam hemsworth

Miley e Liam u martuan më 23 dhjetor në shtëpinë e këngëtares, në Franklin, Tennessee. Në qershor festuan 10 vjet lidhje bashkë, kur u njohën në filmin “The Last Song”.

Risultati immagini per miley cyrus liam hemsworth

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/