JOQ Albania
Home

Thanë se ishte shtruar në psikiatri, këngëtarja që “ndezi” shqiptarët shfaqet si kurrë më parë
Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 11/08/2019 11:48

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Disa ditë më parë, pasi mori pjexë në festivalin “Sunny Hill” në Prishtinë, për këngëtaren Miley Cyrus u tha se ishte shtruar në psikiatri.

Sipas mediave të huaja, aktorja e këngëtarja e famshme po kalonte një periudhë të vështirë në jetën e saj dhe për t’u përmirësuar u detyrua të shtrohej në psikiatri.

Madje, u përfol edhe se martesa e saj ishte në krizë dhe drejt ndarjes, por me sa duket të gjitha këto ishin vetëm thashetheme, me të cilat të famshmit dinë të përballen më së miri.

Sëfundmi Miley u ka treguar të gjithëve se ndodhet në gjendje perfekte shëndetësore dhe ka hedhur poshtë lajmet keqdashëse.

Cyrus ka publikuar në profilin e saj në “Instagram” video ku shfaqet mjaft tërheqëse me rroba banje dhe bën një kërcim sensual.

Ju duket sikur ka probleme mendore?

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/