JOQ Albania
Home

Aktorja shqiptare e thotë troç: Ja sa herë bëj s*ks brenda një nate
Shkruar nga: V Gashi | Publikuar më: 10/08/2019 23:29

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Ana Lika është një prej aktoreve më të komentuara në mediat rozë në Shqipëri.

Kjo për shkak të deklaratave bombastike që bën herë pas here në rrjetet sociale ose në intervista të ndryshme.

Ajo ka vendosur të flasë për jetën e saj private në rrjetet sociale.

Një ndjekës i ka bërë një pyetje "pikante" aktores në InstaStory.

Ai e pyet:

Sa herë bën s*ks në një natë?"

"10 herë", i është përgjigjur aktorja ndjekësit.

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/