JOQ Albania
Home

Miliarderja amerikane “çmend” rrjetin, fotografohet mbi jahtin luksoz 250 milionë $
Shkruar nga: V Gashi | Publikuar më: 10/08/2019 0:26

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Kylie Jenner është një nga femrat më të pasura të showbizz-it botëror, por dhe ndër më të komentuarat në mediat rozë.

Së fundmi, bukuroshja 28-vjeçare është fotografuar në jahtin e saj luksoz, teksa po shijon këto ditë të nxehta me miqtë dhe familjarët e saj në Amalfi të Italisë.

Në foto, ajo shfaqet tejet joshëse, teksa mban veshur një palë bikini të ngushta e të bardha, duke ekspozuar format e saj bombastike.

Sipas mediave të huaja, vlera e jahtit të saj kap vlerën e 250 milionë dollarëve.

Modelja dhe biznesmenia amerikane numëron mbi 143 milionë ndjekës në Instagram.

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/