JOQ Albania
Home

Po rritet nga dy baballarë, Ricky Martin tregon fytyrën e të bijës
Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 09/08/2019 12:39

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Prej shumë kohësh këngëtari i njohur për publikun shqiptar dhe gjithë botën, Ricky Martin është duke jetuar një histori të bukur dashurie me një tjetër mashkull.

Në dhjetor të vitit të shkuar, këngëtari dhe partneri i tij u bënë prindër të një fëmije.

Ishte një vajzë, e cila erdhi në jetë nga një mitër surrogato.

Pas lindjes së vajzës, Martin u shpreh se ai dhe partneri i tij ishin shumë të lumtur pas ardhjes në jetë të vogëlushes Lucia.

Sëfundmi këngëtari e ka treguar për herë të parë fytyrën ëngjëllore të Lucias me një foto të postuar në Instagram

Ai shkruan:

Drita e syve të mi".

Ricky Martin është i martuar me artistin Jwan Josef që prej vitit 2017.

Ricky ka edhe dy djem binjak të lindur gjithashtu nga një nënë surrogate.

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/