JOQ Albania
Home

Juristja shqiptare një bombë e vërtetë, rrobat e banjës i tregojnë më shumë seç duhet
Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 07/08/2019 9:28

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Me profesion thotë se është juriste, por edhe pse nuk e kemi parë kurrë të ushtrojë këtë profesion, sërish ka marrë epitetin e “juristes më seksi” shqiptare.

E kemi fjalën për Redona Koçin, e cila e ka mbushur Instagramin e saj me imazhe tepër joshëse dhe të nxehta.

Vajza ndan me fasnsat e saj herë pas here momente nga jeta luksoze, pushimet e shtrenjta, por edhe foto sesionet me fotografë të ndryshëm.

Kështu, këtë herë ajo ka publikuar foto nga bregu i detit, teksa tregon linjat e holla.

Veç se me bikini, zeshkania me të pasme trullosëse është shfaqur seksi edhe me fustane.

Në fund të fundit, nuk kanë faj fansat që e pëlqejnë dhe e komentojnë kaq shumë këtë juriste!

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/