JOQ Albania
Home

Skena në shtrat me Françeska Jaçen, reperi mahnitet nga sytë e veçantë të saj
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 04/08/2019 13:46

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Reperi i njohur Capital T ka publikuar këngën e re në të cilën shfaqet shumë i afërt duke dhënë spektakël skenash me modelen Françeska Jace.

Ata shihen në një shtrat duke u puthur teksa historia e këngës flet për një femër flirtuese, të cilën Capital T e kap mat dhe më në fund e fal pasi kupton që e do.

Modelja e veshur me bikini dhe veshje të ngushta hipnotizon me sytë e saj ngjyrë deti.

Duket se kënga do të jetë një sukses i vërtetë.

Nuk dihet nëse reperi ia ka kushtuar ndonjë vajze me sy të veçantë për të titullin e këngës që quhet “Sytë e tu”.