JOQ Albania
Home

Stresi e harron shpejt Keisin, ja si “harbohet” me femra s*ksi
Shkruar nga: V Gashi | Publikuar më: 03/08/2019 22:50

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Ndarja e papritur e Stresit nga Keisi bëri mjaft bujë në mediat rozë.

Arsyet e ndarjes së tyre ende nuk janë bërë të ditura nga palët, por u përfol se ka të bëjë me kapjen e Stresit nga policia, ku ky i fundit në momentin e arre*stimit ishte i zhveshur nën shoqërinë e një femre tjetër.

Ai qëndroi 8 muaj në institucionit e vuajtjes së dënimit.

Së fundmi, reperi shqiptar duket se ka lënë pas gjithçka.

Stresi ka publikuar bashkëpunimin e ri muzikor me Flor Banën, Anxhelo Koçin dhe Don Phenom, me titullin "Big Booty".

Në videoklipin e këngës, ai shihet i rrethuar nga shumë femra s*ksi.

Teksa reperi vijon karrierën e tij artistike, Keisi mësohet se është larguar drejt Kanadasë, për të ndjekur studimet e larta.