JOQ Albania
Home

“Sulltanesha” shfaqet me bikini super e nxehtë mbi jaht
Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 03/08/2019 12:48

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Me fytyrën dhe personazhin e sulltaneshës Safije, jemi njohur në serialin turk “Kosem”.

Ajo interpretonte një rol të rëndësishëm dhe një personazh mjaft të veçantë në historinë e shtetit turk.

Mirëpo, prëtej skenës dhe aktrimit, aktorja Hulya Avsar ka një jetë tërësisht ndryshe. Ajo shfaqet herë pas here në rrjetet sociale, me foto dhe poza profokuese.

Edhe pse është plotë 55 vjeçe, Hulya dallohet për forma të përsosura trupore të cilat do t’i kishte zili edhe një vajzë e re.

Për të mbajtur trupin në formë, aktorja merret me disa sporte si tenisi apo noti.

Hulya Avsar numëron qindra role në kinematografi dhe teatër.

Sëfundmi ajo është shfaqur në top formë, mbi një jaht, e veshur me rroba banje.